benzín a nafta

Tip, jak ušetřit: PŘEHLED míst po krajích, kde natankujete nejlevněji!

Tankování
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Ilustrační snímek
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
23.11. 2020 5:40
Téma:

Ceny pohonných hmot se v jednotlivých krajích liší i o několik korun. Pokud patříte mezi řidiče, kteří najezdí mnoho kilometrů, může se i drobný rozdíl výrazně promítnout do vašich financí. Podívejte se na přehled, kde je benzín a nafta ve vašem kraji nejlevnější.

Natankovat za 24,90, nebo za 28,90, to už se na finální částce dost výrazně projeví. Jet několik desítek kilometrů kvůli naplnění nádrže pro většinu lidí asi příliš efektivní není, v následujícím přehledu po krajích s údaji z webu Českybenzín.cz si přesto můžete ověřit, zda se nejlevnější Natural 95 či nafta v kraji nenachází přímo před vašim nosem.

 

Praha

Natural 95 se v Praze dal v posledních dnech nejlevněji sehnat za 25,50 korun. Za tu cenu jste si mohli natankovat na stanici Tank ONO v Černokostelecké ulici v Praze 10 a Kutnohorské v Dolních Měcholupech. Za 25,50 ji prodává i Prim a Petronal v Uhříněvsi.

 

Nejlevnější naftu, tj. za 24,50 korun, v Praze nabízí Tank ONO. Jedná se opět o stanice v Černokostelecké a Kutnohorské ulici.

 

 

Středočeský kraj

Natural 95 za 24,49 korun měl v listopadu Zerogras v obci Měšice v Praze-východ, naftu dokonce za 23,49 korun. Za 24,90 se dá koupit Natural 95 u Primu v Horkách, naftu za 23,90 korun.

 

Ústecký kraj

Nejlevnější Natural 95 se dal v Ústeckém kraji v průběhu listopadu sehnat za 24,90 korun. Za tuto cenu ho prodávala stanice H&D oil v Roudnici nad Labem u letiště, Gaz-Petrol v Dobkovicích, Pap Oil v Huntířově, VS Petrol v Srbicích u Teplic a Prim u Žižkově ulici v Ústí nad Labem.

 

Naftu za nejlepší cenu v Ústeckém kraji nabízí Tank ONO. Za 24,50 ji prodává v Ústecké ulici v Chlumci, Březnu u Postoloprt, Havrani u Mostu, Přečaplech, Hornické ulici v Roudnici nad Labem, Božtěšické ulici v Ústí nad Labem, Přečaplech/Nezabylicích, Riegerově ulici v Teplicích a Dobkovicích u Děčina.

 

 

Liberecký kraj

Kam jet pro nejlevnější Natural 95 v Libereckém kraji? Benzina v Harrachově a K-OIL ve Cvikově jej nabízí za 24,90 korun. Harrachovská Benzina má i jednu z nejlevnějších naft v kraji - stojí 23,90. Ještě levnější ale nabízí EuroOil v Chrastavě, a to za rovných 23 korun.

 

Královéhradecký kraj

Tank ONO v Královéhradeckém kraji prodává Natural 95 za 25,50 korun. Zajet si pro něj můžete do Vysokova, Milovic u Hořic a Královodvorské ulice v Trutnově. Na těch samých místech seženete i nejlevnější naftu v kraji - za 24,50 korun. Levně ho prodává i Benzina v Hradci Králové v ulici Bratří Štefanů. Vyjde vás tam na 24,90.

 

Pardubický kraj

I v Pardubickém kraji Tank ONO nabízí nejlevnější Natural 95 a naftu. Za 25,50 a 24,50 si můžete přijet natankovat do obce Vysoké Mýto - Voštice.

 

 

Kraj Vysočina

V Žižkově ulici v Jihlavě Tank ONO prodává Natural 95 za 25,50 korun a naftu za 24,50. Benzín za 25,50 můžete sehnat i na čerpací stanici Prim v Jihlavě v ulici Romana Havelky. Nejlevnější Naftu nabízí na Vysočině Daitech v Ledečské ulici v Havlíčkově Brodě.

 

Olomoucký kraj

V Olomouckém kraji stojí Natural 95 nejméně v Okružní ulici v Prostějově (Prim), v Tržní ulici v Přerově (Benzina expres) a Konečné ulici v Prostějově (Tesco). Na všech stanicích se dá koupit za 25,90 korun. Za 24,90 pak nabízí naftu Albert ve Velkém Týnci, Vena-Trade v Lutíně a Gold v Mohelnici.

 

Moravskoslezský kraj

Za nejnižší cenu nabízí Natural 95 v Moravskoslezském kraji W8 Skotnice v obci Skotnice, a to za 25,50 korun. Za 25,90 se pak dá sehnat v Mošnově na stanici Tank ONO a v Československé ulici v Kopřivnici u společnosti Benzina.

 

W8 Skotnice má také nejlevněší naftu. Natankovat si ji můžete za 23,80 korun. Za 24,50 ji pak nabízí Tank ONO v Mošnově.

 

 

Zlínský kraj

Natural 95 je možné nejlevněji ve Zlínském kraji sehnat za 24,90 korun. Za tuto cenu ji prodává Veriko v obci Zádveřice a Silmet v Tlumačově. Nejlevnější naftu prodává Tank ONO. Za 24,50 si ji můžete koupit opět v obci Zádveřice, dále ve Zpytihněvi a Břesti.

 

Jihomoravský kraj

V Jihomoravském kraji je Natural 95 nejlevnější v Popovicích, kde ho za 24,90 prodává MOL. Za tu samou cenu se dá sehnat i v Podolí u Brna, tentokrát na stanici D-Oil. Popovický MOL prodává naftu na 23,90. Levněji se dá sehnat už jen v brněnském Makru, kde stojí 20 korun.

 

Jihočeský kraj

Tesco v Táboru v Soběslavské ulici nabízí Natural 95 za 25,40 korun. O desetník dráž ho pak prodává Tank ONO, a to ve Vídeňské ulici v Jindřichově Hradci, Podolí u Písku, Dolním Dvořišti, Plané nad Lužnicí, Kbelnici a Strážném. Na těchto stanicích sežete i nejlevnější naftu v kraji. Stojí zde 24,50 korun.

 

 

Plzeňský kraj

Natural 95 se dá v Plzeňském kraji koupit za 25 korun. Nabízí ho Globus v Chotíkově u Plzně. Za 25,50 si pak natankujete v Tank ONO v obci Havlovice u Domažlic, v Nýřanech a Plzni v Domažlické a Studentské ulici. Tamtéž seženete i naftu za 24,50 korun. Levnější ji ale má Prim, který ji na Košutce v Plzni prodává za 23,90.

 

Karlovarský kraj

Tank ONO má nejlevnější Natural 95 i v Karlovarském kraji, stojí tam 25,50 korun. Zajet si pro něj můžete do Ovčárny v Sokolově, Horního Vojtanova nebo Chebu. Ve Wolkerově ulici seženete i nejlevnější naftu v kraji. Prodávají ho tam Prim a Confitrans za 23,70 korun.

 

Údaje zveřejněné na webu Českýbenzín.cz byly shromažďovány v průběhu celého listopadu. Je tedy možné, že na některých stanicích už se mohla situace změnit. Je potřeba vzít v potaz i to, že data na web zadávají samotní uživatelé.

TN.cz