Zloději v Brně

To je ale povedená rodina! Tatínek učil svého syna krást

Supermarket
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Pětačtyřicetiletý muž z Brna pojal výchovu svého syna opravdu zajímavým způsobem. Desetiletého chlapce učil krást v místním supermarketu. Oba zloděje ale odhalila místní ochranka.

Ostraha brněnského supermarketu si v neděli večer všimla podezřelé dvojice. Otec svému synkovi předával dovednosti, které ale byly za hranou zákona. Tatínek učil svého synka krást.

 

Pětačtyřicetiletý muž a desetiletý chlapec si do tašek strkali zboží, vzájemně u toho jeden druhého kryli. Dokonce se gesty ujišťovali, jestli je vzduch čistý a jestli je náhodou nevidí někdo ze zaměstnanců.

 

Jejich počínání ale zaznamenaly bezpečnostní kamery. Ochranka supermarketu pak zjistila, že otec nakradl potraviny za více než 600 korun. A synek byl dokonce ještě úspěšnější! Podařilo se mu ukrást vitamíny za tisícikorunu.

 

Zaměstnanci okamžitě volali policii. Ta dvojici začala vyslýchat. Zvláštní bylo, že otec neznal ani přesné datum narození svého dítěte. Kdy se narodil, nevěděl ani sám chlapec.

 

 

"Strážníci přivolali státní policisty, a protože ti neshledali podezření z trestného činu, postupují strážníci případ sociálním pracovníkům i do správního řízení," sdělil tiskový mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem.

mj TN.cz