neštěstí v Janově

To je on! První slova muže, který o vlásek unikl smrti: Byl to zázrak

Téma:

Jen zázrakem přežil tragédii v Janově. Se svou dodávkou zastavil jen pár metrů od místa, kde se zřítil most Morandi. Teď se na veřejnosti poprvé objevila jeho fotka!

Tohle je tvář muže, který hleděl smrti do očí. 37letý Luigi Fiorillo pracuje pro dopravní firmu a zrovna se vracel domů z rozvážky. Tátovi čtyř dětí se podařilo dodávku zastavit jen pár metrů před propastí.

 

"Viděl jsem auto, jak mě předjíždí zleva, další vůz jsem měl před sebou. Pak jsem viděl, jak auta přede mnou padají z mostu. Dupnul jsem na brzdu a zastavil. Snažil jsem se zařadit zpátečku, ale nešlo to. Vyskočil jsem z auta a když jsem viděl, jak blízko jsem u okraje, začal jsem utíkat," cituje Fiorilla Daily Mail.

 

GALERIE: Luigi Fiorillo

1
/
4
Zdroj: facebook
Luigi Fiorillo - 1

 

Dodávka na mostě zůstala. Fiorillo se z šoku zotavuje doma. "Je v pořádku, ale utrpěl velký šok. Byl tak blízko smrti. Hodně jiných lidí takové štěstí jako on nemělo. Všichni na něj myslíme a doufáme, že se z toho brzy dostane," popsala jeho šéfka Patrizia Damonte. 

 

 

Muž původně pochází z města Salerno v Kampánii, pro dopravní firmu v Janově pracoval už několik let. Před nedávnem si vzal svou dlouholetou přítelkyni Inu Medveděvovou, která je původem z Ukrajiny.

Související témata:
mom TN.cz