Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Intimní obrázek

To je ona! Tahle lechtivá fotka dostala učitelku ZŠ do problémů

Sexuální skandál otřásá jednou základní školou v Pardubicích. Točí se okolo učitelky jazyků, která se údajně se svým manželem vyfotila v intimní chvíli a společná fotografie pak skončila na- sociální síti. Rodiče žáků jsou pobouření a učitelka má zatím nařízenou dovolenou.

V pracovní době sedí za katedrou a učí děti jazyky, aby se ve světě neztratily. Ve volném čase je pro změnu horlivou propagátorkou lásky, což ostatně dokládá titulek pod fotkou, že konečně přišel máj.

 

Učitelka, která si milostné sblížení měla ještě sama vyfotit, teď udělala základní školu v pardubických Polabinách známou po celé republice. A kromě jednoho snímku přidala další.

 

"To určitě poškodilo jméno školy, to uškodilo všem zaměstnancům, kteří dobře pracují," zlobí se ředitel základky František Němec.

 

Svým chováním pedagožka navíc do školy přilákala školní inspekci, protože se jí údajně přestalo líbit, že si žáci o jejím počinu začali špitat. Inspekce teď bude muset případ prošetřit.

 

 

Snažili jsme se ženu kontaktovat, ale telefon zvonil v jejím kabinetu marně. Ředitel ji totiž poslal na dovolenou. Navíc s ní chtěl probrat rozvázání pracovního poměru, to ovšem učitelka odmítla.

 

Podle vedení školy to zatím vypadá, že by pedagožka chtěla dál učit. Fotky už na sociální síti nejsou a poslední slovo teď bude mít zřizovatel školy. O dalším osudu učitelky teď rozhodnou právníci pardubického magistrátu.

pez, Petr Brzek TN.cz