Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

módní ikona

To ještě není Halloween, to jen přijela Lady Gaga do Česka

Lady Gaga v Praze
Zdroj: Fotopromě.cz
Témata:

Americká zpěvačka Lady Gaga (28) dorazila do Prahy. Na letišti ji čekaly davy fanoušků. Další milovníci excentrické zpěvačky čekaly před hotelem v centru Prahy, kde Lady Gaga přespí.

V neděli se v pražské O2 areně uskuteční koncert americké zpěvačky Lady Gaga. Provokativní umělkyně vystoupí v rámci svého evropského turné s názvem Lady Gaga’s artRAVE: The ARTPOP Ball. Zpěvačka proslulá svými extravagantními show se v Česku představí podruhé. V roce 2010 ve vyprodané O2 areně nabídla všechny své hity i řadu efektů včetně pyrotechniky umístěné v podprsence.
 

Hostem koncertu bude zpěvačka Colleen Martinová. Osmatřicetiletá umělkyně vystupující pod jménem Lady Starlight je dlouholetou spolupracovnicí Lady Gaga.
 

"Vstupenky budou k dostání jak v předprodejních místech společnosti Sazka, tak v den koncertu u pokladen O2 areny," řekl ČTK za pořádající agenturu Live Nation Petr Novák.
 

Lady Gaga by tentokrát měla dovést opět bohatý program vedle hudby plný módních výstřelků. Základem mají být dvě pódia propojená molem. "Program slibuje mnohé, především však pořádnou show plnou hudby, módy a tance," uvedl Novák.
 


 

Na předchozích koncertech turné Lady Gaga nabídla 13 skladeb ze svého poledního alba Artpop i hity jako Paparazzi, Poker Face, Just Dance nebo Bad Romance.
 

Zpěvačka přezdívaná "princezna popu" vydala své třetí studiové album Artpop loni. Nesetkalo se s velkým ohlasem kritiky ani posluchačů, o její vystoupení však bývá velký zájem. V hledišti O2 areny před čtyřmi lety bylo podle pořadatelů přibližně 17.000 diváků. Nebyl však překonán návštěvnický rekord O2 areny, který drží Madonna, na jejíž koncert v roce 2006 dorazilo 18.628 diváků.

 

tn.cz ČSOB Pojišťovna