Nečekaný zásah

Žena začala rodit v přístřešku. Na svět přivedli chlapečka strážníci!

Žena začíná rodit
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Takový zásah chebští strážníci nejspíš nečekali. V pondělí zasahovali u porodu ženy, která přebývala v přístřešku u bývalých kasáren. Jelikož byli na místě dříve než zdravotníci, děťátko pomocí instrukcí úspěšně odrodili.

V provizorním přístřešku nedaleko bývalých kasáren v Chebu začala v pondělí žena rodit. Společně se strážníky vyrazila na místo i záchranka. Zdravotníci ale na místo vyjížděli až ze Sokolova, u rodičky tedy dřív byla chebská městská policie.

 

"Strážníci dorazili na místo během několika minut. Zjistili, že žena už rodí a dokonce začíná být vidět i hlavička dítěte. Matka již nebyla schopná z přístřešku vyjít, takže nezbývalo, než porod dokončit v těchto stísněných podmínkách," sdělila Andrea Lokingová z chebské městské policie.

 

 

Muži tak vzali věc doslova do svých rukou a postupovali podle telefonických instrukcí záchranné služby. Děťátko se jim úspěšně podařilo odrodit. O chlapečka se postarali až do příjezdu záchranářů. "Záchranná služba si matku i s dítětem převzala do další péče,“ doplnila Lokingová.

Související témata:
mj TN.cz