malé lásky

To musíte vidět! Maminka se při porodu "sjede" rajským plynem

Téma:

Už dnes večer startuje unikátní pořad Malé lásky. Diváci budou svědky jedinečného okamžiku zrození nového života. S maminkami budou prožívat jejich strach, bolest i radost. A někdy bude i pořádně veselo.

V dnešním díle diváky jistě pobaví příběh maminky, která pod vlivem rajského plynu prožívá velmi zajímavé stavy. "Ty jseš jako po pěti panácích," říká s nadsázkou tatínek. Co s rodičkou omamná látky dělala, se podívejte ve videu!

 

V dalších dílech uvidíte, jak rozdílně mohou rodiny k narození děťátka přitupovat. Jak ho vnímá například ošetřovatelka telat, která vyrostla na statku, má velký respekt k přírodě a nevidí rozdíl mezi lidským a zvířecím porodem? Jak sama říká: "Každá kráva prožívá svůj porod jinak."

 

GALERIE: Malé lásky: Mejdan na porodním sále!

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Malé lásky: Mejdan na porodním sále! - 1

 

Jak těžké je vyrovnat se s tím, že děti budou muset vyrůstat bez prarodičů, kteří se nechtějí smířit se svou snachou? I to uvidíte v unikátní sérii Malé lásky!

 

 

Kromě osudů maminek diváci poznají také jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů gynekologicko-porodnické kliniky, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, které zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře porodního sálu, kde každá z rodin poodhalí svůj příběh.

 

Malé lásky sledujte každou středu ve 21:35 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jsou kojené děti moudřejší než ty nekojené? Vědci už mají odpověď!
VAŠE PŘÍBĚHY: Už v šestnácti vím, že nikdy nebudu mít děti

mom TN.cz