GALERIE ORIGINÁLNÍ SESTŘIHY!

TO MUSÍTE VIDĚT! Salon tvoří zvířatům neuvěřitelné kreace!

Psí salon - 14
Zdroj: facebook.com
Téma:

Měli jste někdy chuť, při pohledu na srst vašeho chlupatého zvířátka, vytvořit z ní něco neobvyklého? V bizarním zvířecím salonu na Taiwanu, se plní majitelům nejrůznější přání. Z vaší kočky udělají například malého dinosaura.

Anketa

Líbí se vám roztodivné účesy zvířat, nebo je to týrání?

Hlasovalo 296 lidí.
Profesionální péči o své mazlíčky vyhledává mnoho zvířecích vlastníků. Důležitý je vlídný přístup, který zamezí stresu zvířete. Mezi běžné střihy se postupně propracovávají i nové trendy. Salon na Taiwanu však zašel ještě o kus dál. Ze srsti zvířat tvoří neuvěřitelné kousky!

 

GALERIE: Bizarní zvířecí salon

1
/
25
Zdroj: facebook.com
Psí salon - 22

 

Za vším stojí Ou Shih-jou, majitel netradičního salonu. "Lidé vyžadovali něco neobvyklého, tak mě napadlo tohle," uvedl pro britský deník DailyMail. Jeho zaměstnanci tak tvoří chlupáčům nejrůznější kreace. Do srsti pejsků už vyholili například medvídka, slona, nebo lva. Vytvoření každého střihu trvá několik hodin a stojí okolo 15 liber, v přepočtu okolo 540 korun.

 

 

Lidé si salon velmi pochvalují. Ke zvířatům se údajně chovají skvěle. "Myslím, že mají super techniku. Nikdy jsem nic podobného neviděla. Jsou úžasní! Když jdu psa vyvenčit, každý se s ním chce vyfotit," uvedla spokojená majitelka pejska Kuo Yu-lan.

 

has TN.cz