video Chápete to?

To přehnala! Dívku načapali, jak si na veřejnosti fotí oplzlé selfie!

Téma:

Posedlost vlastními fotkami je u někoho téměř chorobná. Tato dívka dostala potřebu udělat si velmi podivné selfie na velmi zvláštním místě.

Opřela se o strom, stáhla si kalhoty a začala si fotit vlastní zadek. Asi si neuvědomila, že ji při tom může někdo vidět. Jenže stalo se tak. Chlapík, který si podivné dívky všiml, ihned vytáhl mobil a natočil ji na video.

 

Dívka se vyzývavě kroutila a dělala lascivní pózy. Směrem k čočce fotoaparátu nastavolala své pozadí, na kterém byla jen titěrná tanga. Pořídila si několik fotek a když byla spokojená, natáhla si zpátky legíny a fotku hned někomu poslala.

 

"Myslím, že měla mít s někým sex. A nemohla se ho dočkat. Tak svému partnerovi poslala takovou menší ochutnávku," napsal k videu autor. Video pak dal na YouTube, kde se snímek stal hitem a lidé se dívce posmívají.

 

 

Ale najdou se i tací, kteří se dívky zastávají. "Nemá se za co stydět. Je hezká a i zadeček má hezký. Každý si může dělat co chce. Kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv. Ten člověk, co ji natočil, je jen obyčejný šmírák," astala se dívky jedna ze slečen.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POZOR! Děláte si rádi selfie fotky? Neuvěříte, co to o vás vypovídá! Není to pěkné...

ŠÍLENÝ TREND: Chlapi se fotí zespodu! Na jejich 'chlupaté selfie' celý internet reaguje fascinovaným WTF?!

Související témata:
vrl TN.cz