cestování budoucnosti

To tu ještě nebylo! Jako zázrakem se kufr promění v kuchyň i ložnici

Vybavení bytu v kufru
Zdroj: profimedia.cz
Kufr se může proměnit v kuchyň

Viděli jste někdy kufr, který se jako zázrakem promění v pracovnu, kuchyň nebo malou ložničku? Vězte, že takový skutečně existuje, vymysleli ho designéři v Itálii.

Cestovatelé nyní mohou být doma kdekoli budou chtít, a to díky sadě tří zavazadel, které v sobě skrývají kuchyň, kancelář i postel. Milánský návrhář Mark Sadler vytvořil úhledné vybavení kufrů značky Fabbrica Pelletterie Milano (FPM).

 

Nejedná se o levnou záležitost, v přepočtu za trio kufrů zaplatíte asi 476 tisíc korun, o jejich praktičnosti ale nemůže být pochyb. 

GALERIE: Vybavení bytu v kufru

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Vybavení bytu v kufru - 1

 

Kuchyňský set s vestavěným sporákem, lednicí, přihrádkami na příbory a rozkládacím stolkem by se na trh měl dostat už brzy a vyjde na přibližně 6500 euro (169 tisíc Kč).

 

Kancelářský koutek se šuplíky, psacím stolem a skládací židlí už v prodeji je a vyjde na 4900 euro (127 tisíc). Jeho součástí jsou i zásuvky, pomocí kterých si můžete nabíjet elektroniku.

 

 

Kufr s vestavěnou ložnicí je vybaven dřevěným roštem a měkkou matrací a stojí 6900 euro (179 tisíc).

 

Každý kufr má čtyři kolečka, která se otáčejí všemi směry. Jsou vyrobeny ze dřeva a hliníku a ozdobeny koženými detaily na popruzích a držadlech. "Tyto kufry podporují novodobé nomádství," myslí si mluvčí FPM.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom TN.cz