Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Neslýchané

To tu ještě nebylo! Říbal si v přímém přenosu vyvenčil rybičku

Diváci Snídaně s Novou zažili ve čtvrtek ráno příjemné překvapení. K moderátorské dvojici se přidaly roztomilé posily. Hanka Reinders, Petr Říbal i Kateřina Říhová si totiž do vysílání přinesli svoje mazlíčky.

Není pochyb o tom, že nejnáročnější natáčení je s dětmi a se zvířaty. Své o tom určitě ví i moderátoři Snídaně s Novou. "Buďte hodní, maminka je v televizi!" krotil Petr štěkající psy Rozinku a Juicyho, které si přivedlo něžné osazenstvo živého vysílání. "Ti, co nejsou pejskaři, tomu nebudou rozumět," smála se Hanka netypickému oslovení.

 

Katka Říhová ale za oběma moderátory nezaostávala. Juicyho prý totiž ráno budila se slovy: "Miminko, moje, pojď, jdeme do televize."

 

Hanka pak prozradila, jak Rozinka přišla ke svému jménu. Vzhledem k Rozinčině tmavé hlavě údajně její manžel chtěl fenku pojmenovat Fantomas. Ona ale byla tak zcvrklá, že dostala jméno Rozinka.

 

 

Nejnetypičtějšího mazlíčka si do vysílání přivedl Petr Říbal. Bylo vidno, že jeho rybička Perla se kamer nebojí. Nelíbilo se jí jen to, když se ji pokusil pohladit.