Překvapení

Stropnický ve Výměně manželek! Jeho partner se bude starat o šest dětí

Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
Aktualizováno 18:05
18.3. 2021 17:04

Příští týden diváky TV Nova čeká nevšední překvapení. Ve Výměně manželek se totiž objeví známá tvář. Bývalý politik Matěj Stropnický se svým partnerem Danielem Krejčíkem se zúčastní Výměny se vším všudy! Jak to zvládnou a budou mít nějaké problémy s novou zámeckou paní?

Bývalý předseda Zelených a novinář Matěj Stropnický se svým partnerem hercem Danielem Krejčíkem žijí už přes rok na zámku Osečany na Příbramsku. Zámeček ze 17. století jim dává hodně zabrat, většinu práce zastávají totiž oni sami.

 

Jak vypadá jejich život na zámku, se přijede podívat náhradní manželka Martina a spolu s ní všichni diváci TV Nova. Můžete se na to těšit už příští středu ve Výměně manželek.

 

 

Martinu v domácnosti s šesti dětmi bude muset zastat mladý Dan. Jak si poradí v osmičlenné domácnosti, ve které je i malé miminko? A dokáže si zasloužilá matka Martina odpočinout na zámku, který prochází rekonstrukcí?

 

To vše zjistíte už v příštím týdnu. Čeká vás speciální díl Výměny manželek. Různé zajímavé detaily budou pak v bonusových videích na Nova Plus. A pokud se vám nechce týden čekat, najdete ho už v tuto chvíli na portálu Voyo.

 

A jak vypadá jejich zámek? Na to se můžete podívat v této reportáži:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz