Tvoje tvář má známý hlas

To v Tváři ještě nebylo! Borhyová s knírkem to natře všem! FOTO

Lucie Borhyová v show Tvoje tvář má známý hlas - 8
Zdroj: TV Nova

Už v sobotu večer mohou diváci sledovat další díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě osmičky soutěžících se mohou těšit také na výkon populární moderátorky Lucie Borhyové. Ta předvede duet s Ondřejem Sokolem - a bude to stát za to!

Diváci jako obvykle uvidí dobře známou osmičku soutěžících, kteří se opět promění do světově známých, ale i tuzemských interpretů. Tentokrát je ale čeká něco, co tu ještě nebylo.

 

Do poroty usedne jako host moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, nezůstane ale jen u porotcování. Lucie také vystoupí - společně s moderátorem show Ondřejem Sokolem se představí jako Karel Vágner a Hana Zagorová s písní Hej mistře basů.

 

Kdo by si ale myslel, že se krásná blondýnka převtělí v dřívější verzi Hany Zagorové, pletl by se. Lucka totiž ztvární Karla Vágnera a jako muž bude vystupovat vůbec poprvé. Na Ondru tak zbyde "Zagorka", což bude vyvolávat vtipné situace.

 

GALERIE: Lucie Borhyová v show Tvoje tvář má známý hlas

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Lucie Borhyová v show Tvoje tvář má známý hlas - 12

 

"Vystoupení bylo komické, hlavně kvůli výšce. Byla jsem totiž Ondrovi k prsům, takže jsem byla zmenšený Karel a Ondra byl zvětšená Hanka. Měla jsem hroznou trému a byla jsem vystresovaná. Dostala jsem ale radu, abych si to užila a podle ní jsem se řídila," prozradila Lucie Borhyová.

 

 

Jak se vystoupení Lucce s Ondrou povedlo? To uvidíte v další epizodě show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu od 20:15 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz