Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

osm očí

To ve Výměně ještě nebylo. Dcera dala náhradní mamince facku!

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí mladá maminka Mia v domácnosti s pěti dětmi, které v rodině vládnou, a jestli se dokáže starostlivá Blanka přizpůsobit domácnosti, kde jsou už malé děti samostatné.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Blanka (40), Valentýn (31), Niky (12), Kristýna (12), Patrik (7), Max (5) a Saša (1,5). Na druhé straně se seznámíme s Miou (25), Michalem (32), Honzou (5) a Jájou (2), kteří žijí v Kladně.

 

GALERIE: Výměna manželek - Během osmi očí se řešila závislost na elektronice i facka!

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Během osmi očí se řešila závislost na elektronice i facka! - 1

 

Mia v náhradní rodině bude řešit s dětmi, které má na starost, jejich nezdravou závislost na mobilních telefonech a tabletech. Chod domácnosti druhé rodiny zvládne Blanka docela bez problémů. V průběhu jejího pobytu ale přece jen dojde k vyhrocené situaci, kdy malá Jája dá Blance facku.

 

 

I to si budou manželky vyříkávat během Osmi očí. Jak to celé dopadne? Sledujte Výměnu manželek dnes od 20:20 na Nově. Díl z minulého týdne si můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

 

 

mom TN.cz