Cestujeme bezpečně

Tohle je láska! Muž šest hodin v letadle stál, aby manželka mohla spát

Žena spící v letadle
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Aktualizováno 8.9. 2019 10:26
Téma:

Na sociálních sítích se objevila dojemná fotka z letadla, kdy se muž rozhodl několik hodin v letadle stát, aby si jeho žena mohla lehnout a spát. Ne všechny ale láskyplné gesto dojalo - podle mnohých diskutujících se žena zachovala sobecky.

Identita muže na fotografii je neznámá, přesto lidi dojal svým gestem. Aby si jeho manželka mohla během dlouhého letu lehnout a prospat se, uvolnil jí své sedadlo a sám stál v uličce celých šest hodin. Příběh sdílela i některá britská média, například deník DailyMail.

 

Za prvních dvacet čtyři hodin se pod fotografií objevilo téměř dva a půl tisíc komentářů. "Tohle je láska," napsal Courtney Lee Johnson, který snímek z letadla nahrál na twitter. Mnohé lidi krásné gesto dojalo - viděli v něm pravou nefalšovanou lásku. Ne všichni se ale vyjádřili pozitivně.

 

 

"Tohle není láska. Jeho žena je sobecká a on je slabý," zaznělo od jednoho z diskutujících. "Jestli je tohle láska, tak radši budu osamělý," napsal jiný z nich. "Zajímalo by mě, jestli by to stále bylo nazýváno láskou, kdyby to bylo opačně," dodal další.

 

 

Mnozí z nich situaci přirovnali k tragickému zakončení kultovního filmu Titanic. "Připomnělo mi to scénu s Rose a Jackem z Titanicu. To je tak hloupé," zaznělo v jednom komentáři. Kromě cyniků se na scéně objevili i skeptici. "Je to lež. V letadle ti nedovolí stát v uličce ani pět minut, natož šest hodin," napsal jeden z nich.

TN.cz