premiérový díl

Totální selhání Terezy ve Výměně: Dítě musí přebalovat 7letá sestra!

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak zvládne Andrea domácnost se složitými vztahy a navíc čtyřmi dětmi a jestli si poradí Tereza v rodině, která funguje na naprosto jiných základech než ta její.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíte rodinu z Liberce, kterou tvoří Andrea (30), Arne (47), Roman (12), Nikola (7) a Viktorie (2). Na druhé straně se seznámíte s Terezou (26), její sestrou Bárou (17), neteřemi Danielou (13), Hanou (5), synem Davidem (4) a kamarádem Vojtou (24), kteří žijí v Děčíně.

 

Rodina z Liberce nemá žádné větší problémy. Jen Arne doufá, že díky účasti ve Výměně manželek si jeho přítelkyně uvědomí, že by si jen těžko našla lepšího partnera.

 

GALERIE: Výměna manželek - Náhradní manželka neustále spí!

1
/
15
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Náhradní manželka neustále spí! - 1

 

Druhou rodinu přihlásila do pořadu Tereza, a to hlavně proto, aby si odpočinula. To se jí povedlo, avšak k nelibosti její náhradní rodiny. Tereza totiž naprosto zapomněla plnit manuál a spala více, než je zdrávo. Malou Viktorii tak musela přebalovat její sedmiletá sestra a celkový chod domácnosti byl značně narušen.

 

 

Co na tohle řekne její náhradní manžel? Nenechte si ujít premiérový díl Výměny manželek. Začíná ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Související témata:
mom TN.cz