premiérový díl

Totální šok ve Výměně: Rodina vychovává 7 dětí, některé jsou cizí

Ve středu večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zvládne doktorka Lenka domácnost se sedmi dětmi a zda si bude Věra rozumět se svérázným profesorem Rostislavem v rodině s jedním dítětem.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Opavy, kterou tvoří Lenka (35), Rostislav (42) a malinká Eleonora (4 měsíce). Na druhé straně se seznámíme s Věrou (48), Petrem (47), syny Arnoštem (11), Šimonem (15) a dcerami Ellenou (10), Bárou (9) Marií (15), Kateřinou (15), Bárou (17), kteří žijí v centru Lovosic.

 

Rodinu z Opavy přihlásil do Výměny manželek Rosťa, hlavním důvodem byla recese, ale i finanční odměna. Rosťa je docent na vysoké škole, který sbírá zbraně a chová hady. Druhou rodinu přihlásila do Výměny manželek Věra. Hlavně proto, aby ukázala, jak funguje rodina s tolika dětmi. Některé mají v pěstounské péči.

 

Tolik dětí bude velkým překvapením pro náhradní manželku a maminku Lenku, která z počátku nebude věřit svým očím. Obstarat tolik dětí není rozhodně jednoduché. Lenka se totiž doma stará jen o jedno miminko. Teď musí vařit v obrovských hrncích, do toho stíhat úklid a celkový chod domácnosti.

 

 

 

Jak takový zápřah zvládne? To se dozvíte v premiérovém díle Výměny manželek ve středu ve  20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz