hlasujte Superstar

ANKETA: Toto jsou všichni vítězové SuperStar. Kdo byl nej?

Superstar - vítězové
Zdroj: TV Nova
Téma:

Soutěž SuperStar obohatila naší hudební scénu už o šestici vítězů. Trojice Aneta Langerová, Vlasta Horváth a Zbyněk Drda zvítězila ještě v době, kdy byla SuperStar pouze českou soutěží. Martin Chodúr, Lukáš Adamec a Sabina Křováková triumfovali ve "federální" soutěži Česko Slovenská SuperStar. Který z vítězů SuperStar se vám líbil nejvíce?

První ročník soutěže Česko hledá SuperStar vyhrála Aneta Langerová. Dívka, která na castingu působila plachým dojmem, zaujala nejen úžasným hlasem, ale také neuvěřitelnou proměnou, kterou během show prošla. Jako vůbec první píseň v soutěži zazpívala hit Killing Me Softly. Prošla až do finále, kde drtivě porazila Šárku Vaňkovou. Aneta se stala stálicí české hudební scény a dvakrát vyhrála Českého slavíka v kategorii Nejlepší zpěvačka.

 

 

Sedmadvacetiletý Vlasta Horváth ovládl druhý ročník soutěže Česko hledá SuperStar. Už před prvním castingem měl na kontě jedno album se svojí kapelou. V soutěži vsadil na image citlivého muže a diváky si získal už v semifinále skvělou interpretací písně Hard to Say I´m Sorry od skupiny Chicago. Ve finále ukázal, že dokáže i přitlačit, když je potřeba. Což předvedl například u rockového hitu The Final Countdown od skupiny Europe. Ve finále porazil jasně Petra Bendeho.

 

 

Třetí českou SuperStar se v roce 2006 stal blonďák Zbyněk Drda. Devatenáctiletý mladík těžil z andělského vzhledu. Ve finále porazil Davida Spilku, který byl jeho úplným protikladem. Ačkoliv mu bylo teprve devatenáct, zpěvu se Drda věnoval už skoro 10 let.

 

 

V roce 2009 se SuperStar vrátila na obrazovky televize Nova po tříleté pauze už v koprodukci se slovenskou televizí Markíza. Diváci tak mohli vybírat tu největší hvězdu z obou zemí. Vítězem prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar se stal pětadvacetiletý Ostravák Martin Chodúr. Na brněnský casting přišel Martin s kytarou. První písní příliš porotu neoslnil, Palo Habera mu dal ještě druhou šanci. Martin zazpíval píseň My Way od Franka Sinatry a postoupil. Porotci mu vyčítali jeho retro styl, ale Martinovi se dařilo dál a dál postupovat. V předposledním finále ohromil unikátním zpracováním písně Paparazzi od Lady Gaga a ve finále porazil Slováka Mira Šmajdu.

 

 

Slovák Lukáš Adamec z Košic ve druhém ročníku Česko Slovenské SuperStar dokázal porazit všechny další talentované zpěváky v čele s Gabrielou Gunčíkovou, s níž se utkal ve finále, a stát se další Česko Slovenskou SuperSar. Za své idoly považoval Stevieho Wondera, Boba Marleyho a Dana Bártu. Pochází z rodiny hudebníků a na klavír hrál od dětských let

 

 

Zatím poslední SuperStar se stala tehdy teprve dvacetiletá Sabina Křováková z Děčína. Ve finále porazila Slováka Štefana Pčelára. Skromná dívenka potvrdila to, co o ní řekl Palo Habera už na castingu, že "tichá voda břehy mele". Ačkoliv normálně mluvila tichým hláskem, do písně se dokázala pořádně opřít, což ukázala ve finále při písních jako One of Us od Joane Osbourne nebo Still Loving You od Scorpions.

 

Anketa

Který vítěz soutěže SuperStar se vám líbil nejvíce?

Hlasovalo 4074 lidí.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

SuperStar: Tato vystoupení jste v televizním přenosu neviděli!

Nebezpečný pád Kláry Vytiskové přímo před kamerami SuperStar!

VIDEO: Krasavci v SuperStar balili porotkyně! Podívejte se, jak uspěli

První díl SuperStar: Opilý soutěžící rozčílil Martu Jandovou!

vbo TN.cz