pohádkové bydlení

Toužíte po vlastní hobití noře? Můžete v ní bydlet už za 375 tisíc!

Hobití nora - 2
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Milujete ságu Pán prstenů a vždycky jste chtěli bydlet v malebném Hobitíně? Potom by vám neměl uniknout tenhle projekt jedné americké firmy. Nabízí totiž stavebnici obydlí, které jako by ze slavných filmů vypadla.

Společnost Green Magic Homes se zaměřuje na výrobu domů, které ze všeho nejvíce připomínají hobití nory. Zvenku vypadají jako travou pokryté kopečky, uvnitř však najdete všechny vymoženosti moderního domu.

 

Galerie: Hobití nora

1
/
12
Zdroj: oficiální zdroj
Hobití nora - 12

 

Zároveň však mají tato obydlí velmi ekologický provoz a jejich střecha přímo vybízí k pěstování zeleniny či květin. A jak je vidět při pohledu dovnitř domů, nemusíte slevit ze žádných svých nároků na vybavení domu.

 

Konstrukce domu je předem vyrobena ze speciálního polymerového laminátu, který se usadí na předem připravenou podkladovou desku. Konstrukce přitom dokáže ustát i velmi silné zemětřesení.

 

 

A cena takové "stavebnice" také není nikterak přemrštěná. Za základní model si výrobce účtuje kolem čtrnácti tisíc dolarů, což něco kolem 375 tisíc korun. Napište nám do komentářů, jak by se vám líbilo bydlení v hobití noře.

Související témata:
jox TN.cz