lechtivé problémy

Trable vévodkyně Meghan: Na líbánkách málem přišla o kalhotky!

Meghan Markle a princ Harry - 2
Zdroj: Profimedia
Meghan se stala na líbánkách nepříjemnost
Téma:

Kam se vydají na svou svatební cestu princ Harry a manželkou Meghan, je zatím zahaleno tajemstvím. Vévodkyně ale určitě doufá, že bude klidnější než její líbánky s prvním mužem. Málem tam totiž přišla o kalhotky.

Není žádným tajemstvím, že vévodkyně ze Sussexu už jednou vdaná byla. Jejím prvním manželem byl filmový producent Trevor Engelson. Brali se v září 2011, na svatební cestu pak vyrazili před Vánocemi a vraceli se po novém roce.

 

Nešlo o nic honosného, odjeli na Nový Zéland, kde si pronajali karavan. Křižovali ostrov, až se dostali do kempu ve městě Akaroa. A tam se stala Meghan hodně nepříjemná věc, píše Daily Mail.

 

GALERIE: Vévodkyně Meghan

1
/
12
Zdroj: Profimedia
Meghan jako turistka v Londýně - 1

 

Když se šla osprchovat, vplížil se za ní 13letý kluk a pokusil se jí ukrást spodní prádlo. Jenže pohotová Meghan si slídila všimla, drapla ho za límec a zahalená jen v ručníku ho odvedla k šokovaným rodičům. "Teď už se tomu směju, ale v té době jsem byla hodně otřesená. Byl to jen neškodný kluk, nejspíš byl znuděný na dovolené s rodiči," popsala Meghan.

 

 

Meghan by se na Nový Zéland měla znovu podívat v říjnu, a to potom, co se s manželem v Austrálii zúčastní Invictus Games – sportovních her pro válečné veterány. Hlavním patronem akce je právě princ Harry.

mom TN.cz