Jak se to mohlo stát?

Tragédie: Holčička (16 měsíců) se oběsila na šňůře od žaluzií!

Oběšená holčička
Zdroj: Profimedia
Téma:

Velká tragédie zasáhla o víkendu město Stoke-on-Trent ve střední Anglii. Teprve šestnáctiměsíční holčička Bronwyn Taylorová se nešťastnou náhodou oběsila na šňůře od žaluzií. Rodina teď varuje všechny rodiče, aby si na žaluzie dali pozor.

Malou Bronwyn hlídali její prarodiče společně s šestnáctiletým bratrem Bodenem, který trpí mozkovou obrnou. Rodiče totiž vzali své dva další syny do divadla. Tam za nimi ale přišli policisté, aby jim sdělili tragickou zprávu.

 

V domě prarodičů se totiž Bronwyn nějak omotala šňůra od žaluzií kolem krku a děvčátko se uškrtilo. Šňůra byla na poličce nad zemi. Buď si ji malá holčička dala kolem krku sama nebo jí na hlavu spadla, když si hrála.

 

"Mému otci bude příští měsíc osmdesát, tak si šel nahoru lehnout a moje matka byla dole s dětmi. Bronwyn si hrála venku na skluzavce a odešla do zimní zahrady hrát si s dětským vysavačem. Nevíme přesně, jak se to stalo, ale ta šňůra od žaluzií se jí nějak omotala kolem krku. Moje matka se v tu chvíli zřejmě starala o Bodena, na chvíli se otočila a už to bylo. Byla to prostě nehoda, ale chceme varovat ostatní před tímto nebezpečím," uvedl otec zesnulé dívky Matthew.

 

GALERIE: Oběšená šestnáctiměsíční Bronwyn

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Oběšená holčička - 1

 

Bronwynina babička Shirley, která před odchodem do penze byla zdravotní sestrou, se pokusila dívku resuscitovat. Ale Bronwyn zemřela po převozu do nemocnice na srdeční zástavu. "Moje matka a otec si to dávají za vinu, ale my jim to nevyčítáme. Byla to strašná nehoda. Jsme všichni zničení,"pokračoval Matthew.

 

"Všichni ji zbožňovali. Lidé se u nás zastavovali a chtěli ji pozdravit. Bronwyn byla taková malá hvězda. Pak si ale uvědomím, že už se nevrátí," smutní otec.

 

 

Dědeček Bronwyn po smrti vnučky zkolaboval a skončil v nemocnici. Rodinu už jedna velká tragédie zasáhla. Další dcera Megan se rodičům vloni narodila už mrtvá.

 

"Světlo uprostřed naší rodiny vyhaslo. Bronwyn měla celý život před sebou. Byla to naprosto zdravá a krásná holčička," smutní maminka Cathy.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS ROZPLÁČE: Vypadalo to jako chřipka! Za pár dní ale holčička zemřela

OBROVSKÉ RIZIKO: Jestli takhle uvidíte sedět vaše dítě, okamžitě zakročte. Je to nebezpečné!

vbo TN.cz