Jihočeský kraj

Řidič u Kaplice narazil do stromu. Nepomohl ani lékař, který ho našel

Nehoda Českokrumlovsko - 2
Zdroj: Policie ČR
Nehoda na Českokrumlovsku skončila smrtí 70letého řidiče
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
31.1. 2021 10:22
Téma:

Smrtí řidiče skončila nehoda na silnici směrem na Netřebice na Českokrumlovsku. Sedmdesátiletý muž za volantem subaru ze zatím neznámých příčin vyjel ze silnice a narazil do stromu. Pomoci se mu pokusil lékař, který byl v tu dobu mimo službu, muž ale svým zraněním podlehl.

Policisté hlášení o nehodě přijali v neděli krátce po půl páté ráno. "Operační důstojník přijal informaci o dopravní nehodě se smrtelným zraněním na Českokrumlovsku, konkrétně na silnici I/3 ve směru Kaplice na Netřebice," informovali policisté.

 

Nehodu mužům zákona nahlásil lékař, který byl na místě jako první. V té době byl mimo službu. Řidiči zdemolovaného auta se pokusil pomoci, mohl ale už jen konstatovat smrt.

 

Za volantem subaru seděl 70letý muž. Co přesně nehodě předcházelo, není jasné. Na vině mohlo být také náledí. Řidič s vozem sjel ze silnice a čelně narazil do stromu.

 

 

Náraz byl tak prudký, že řidič neměl šanci přežít. V autě dle policistů seděl sám. Spolu s muži zákona na místě zasahovali také hasiči. Úsek byl v místě nehody neprůjezdný až do zhruba osmi hodin ráno.

 

GALERIE: Řidič na Českokrumlovsku zemřel po nárazu do stromu

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Nehoda Českokrumlovsko - 1

 

V pátek řešila dopravní policie téměř 340 nehod. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz