Už mu nemohli pomoci

Tragédie na Hodonínsku. Z okna v pátém patře vypadl chlapeček (†3)

Pád z okna v Teplicích
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Téma:

Velká tragédie otřásla ve středu Veselím nad Moravou na Hodonínsku. Z okna bytu v pátém patře vypadlo ráno dítě. Tříletý chlapeček pád i přes veškerou snahu záchranářů nepřežil. Tragédii vyšetřují policisté.

Hlášení o tragédii dostali záchranáři před osmou hodinou ranní. "Dostali jsme informaci o pádu asi tříletého dítěte z okna panelového domu ve Veselí nad Moravou. Po příjezdu na uvedenou adresu jsme zjistili, že dítě vypadlo z pátého patra a následky jsou bohužel tragické," uvedla mluvčí hodonínských policistů Lenka Drahokoupilová.

 

Oživovat se chlapce snažili svědci a následně i záchranáři. Na místo letěl i záchranářský vrtulník. Ten se ale bohužel vracel prázdný. Lékař musel na místě konstatovat smrt.

 

Matka, která má podle deníku Blesk ještě jedno školou povinné dítě, se zhroutila. "Na místo jsme vyslali i policejního krizového interventa, aby rodině poskytl akutní psychologickou pomoc," dodala policejní mluvčí Drahokoupilová.

 

 

Podle deníku Blesk matka ve chvíli, kdy k tragédii došlo,  vařila. S chlapcem, který se ve vedlejší místnosti díval na pohádky, si povídala. Ten se ale zřejmě opřel o síťku v okně, která i s ním vypadla. Příčiny a okolnosti tragédie vyšetřují policisté.

vbo TN.cz