Další utonutí

Tragédie na Kladensku! Chlapec (†13) zmizel pod vodou, našli ho mrtvého

Nejméně pět mrtvých za poslední tři dny při koupání
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
17.8. 2020 17:52
Téma:

V rybníku Hřebeč na Kladensku v pondělí odpoledne utonul teprve 13letý chlapec. Skočil do vody a nevyplaval, pátraly po něm všechny záchranné složky. Před čtvrtou hodinou ho bohužel našli mrtvého.

V pondělí odpoledne spěchaly záchranné složky k hřebečskému rybníku na Kladensku. Nezletilý chlapec tam zmizel pod hladinou. Po přibližně dvouhodinovém pátrání ho našli bez známek života.

 

"Došlo k utonutí chlapce na Kladensku. Dostali jsme oznámení a hlídka na místo dorazila ve velmi krátkém čase. Policisté se snažili o resuscitaci, ale bohužel už se ho nepodařilo zachránit," potvrdila TN.cz mluvčí středočeské policie Michaela Nováková.

 

"Bohužel případ skončil úmrtím. Za poslední dva dny je to druhý případ s tragickým koncem," uvedla středočeská záchranka na twitteru.

 

 

 

Od začátku června evidují čeští záchranáři už 40 utonutí. Pod vodou v pondělí zemřel i dospělý muž, který si šel zaplavat do Boleveckého rybníku v Plzni. "Všechny záchranné vyjely na místo a lékař bohužel musel konstatovat exitus. Na místo byl povolán koroner," uvedla mluvčí plzeňské záchranky Andrea Divišová.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o letošních tragédiích na vodě:

Související témata:
TN.cz