Svatba snů

Tragédie po svatbě. Novomanželé zahynuli cestou z obřadu

Will Byler a Bailee Ackermanová
Zdroj: facebook
Will Byler a Bailee Ackermanová
Téma:

S neskutečnou tragédií se těžko vyrovnávají příbuzní a přátelé mladých novomanželů z amerického Texasu. Will Byler a Bailee Ackermanová měli v sobotu svatbu jako z pohádky. Z té je odvážel vrtulník. Krátce po startu se po necelých dvou kilometrech zřítil. Nehodu nikdo nepřežil.

Will a Bailee byli v posledním ročníku Státní univerzity Sama Houstona v Texasu. V lednu se zasnoubili a v sobotu 3. listopadu přišel velký den. Vše bylo perfektní. Brali se na rodinném ranči obklopení rodinami a přáteli.

 

Byl to obřad jako z pohádky, pro oba svatba, jakou si vysnili. Před půlnocí měli oba ze svatby odjet, což je v Americe zvykem. Nastoupili do vrtulníku. Svatebčané startující helikoptéře mávali, za krátko ale přišla šokující zpráva.

 

Jen pár minut po startu, zhruba necelé dva kilometry od ranče, měl vrtulník potíže a narazil do úpatí kopce. "Na palubě byli oni a pilot Jerry. Nikdo nepřežil," prozradil svatebčan Eric Smith, který ještě pár hodin předtím sdílel na facebooku fotografie z nádherného obřadu.

 

 

Vrak helikoptéry se podařilo najít až se svítáním. Záchranáři potvrdili, že nikdo nepřežil. Příčiny nehody vyšetřuje Národní úřad pro bezpečnost v dopravě.

 

"Moje drahá Bailee, moje srdce je zlomené na milion kousků. Sedím tu a říkám si, že celý zbytek mého života budu bez mé nejlepší kamarádky. Mám radost, že jsi poznala muže svých snů a zažila lásku, kterou sis zasloužila," napsala Jessica Stilleyová, která šla nevěstě za svědka.
 

vbo TN.cz