Tragédie

Tragédie v Bratislavě: Chlapec vypadl z 11. patra paneláku, nepřežil

Sanitka - Slovensko
Zdroj: Profimedia
Ilustrační obrázek
Jan Houška
Jan Houška
Aktualizováno 22:34
16.6. 2021 22:25
Téma:

Tragédie otřásla ve středu večer Bratislavou poté, co teprve 12letý chlapec vypadl z 11. patra panelového domu na tamním sídlišti. Chlapec pád bohužel nepřežil.

V hlavním městě Slovenska se ve středu v podvečer stala obrovská tragédie. Z 11. patra paneláku na sídlišti Petržalka vypadlo z okna dítě. Záchranářům se ho i přes veškerou snahu nepodařilo zachránit. Podle informací tvnoviny.sk by se mělo jednat o 12letého chlapce.

 

"Dnes krátce po 18. hodině jsme na lince 158 přijali oznámení o pádu nezletilého z 11. patra jednoho z bytových domů v Bratislavě. Všechny záchranné složky se okamžitě dostavily na místo. I přes snahu záchranářů se nezletilou osobu nepodařilo zachránit, " uvedla policejní mluvčí Veronika Martiniaková.

 

 

Kriminálka už v případu zahájila trestní stíhání pro usmrcení z nedbalosti. Další okolnosti tragédie policie i nadále vyšetřuje.

 

Pádem z okna se od středečního rána zabývají také policisté v Českých Budějovicích. Ze 4. patra tamní střední školy ráno vypadl jeden ze studentů. "Mladý muž vypadl z okna a se zraněními ho odvezla záchranka. Další podrobnosti s ohledem na okolnosti k případu nebudeme poskytovat," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová pro Deník. Mladý chlapec bohužel na následky zranění později v nemocnici zemřel.

 

Žena vypadla z okna a zůstala viset zaklíněná za nohu v 7. patře. Podívejte se na reportáž televize Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz