Nehoda nebo sebevražda?

Tragédie v Plzni: Žena, která skočila z okna za svou dcerou, zemřela!

Téma:

Žena, která ve středu v ranních hodinách vyskočila z okna panelového domu na sídlišti v Plzni, zemřela. Podlehla vážným zraněním hlavy, které si způsobila při skoku z okna. Její desetiletá dcera je mimo ohrožení života.

Smrt ženy, která ve středu podlehla svým zraněním, potvrdila policejní mluvčí Ivana Jelínková. Zatím není jasné, co se v bytě přesně stalo.

 

Policie se stále zabývá tím, zda šlo o nešťastnou náhodu, trestný čin nebo sebevraždu. "Prošetřujeme veškeré okolnosti neštěstí," uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková.

 


Podle reportérky TV Nova, která na místě po činu mluvila se sousedy z panelového domu, se jednalo o bezproblémovou a normální rodinu.  Jedním z důvodů špatného psychického stavu ženy může být i to, že dcera absolvovala před nějakou dobou delší pobyt v nemocnici.

 

 

"Ještě než skočila, tak ji záchranáři ubezpečovali, že dítě bude v pořádku. Stála v okně, byla duchem nepřítomná, dívala se před sebe do prázdna. Pak se vrhla dolů,“ uvedla tisková mluvčí ZZS Plzeň Mária Svobodová.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o tragickém případu: 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

pb TN.cz