Policejní vyšetřování

Roční holčičku měl ubít přítel její matky. Případ řeší ústečtí kriminalisté

Vondřichová
Kristýna Vondřichová, Jitka Fárová
12.10. 2020 17:55
Téma:

Teplicemi v neděli odpoledne otřásla zpráva o úmrtí teprve rok a půl staré holčičky. Její násilnou smrt vyšetřují ústečtí kriminalisté. Brutální čin měl údajně provést opilý přítel dívčiny matky.

"Mohu potvrdit, že krajští kriminalisté vyšetřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v Teplicích. Vzhledem k tomu, že poškozený je nezletilý, nebudeme poskytovat žádné další informace," vyjádřila se pro TN.cz policejní mluvčí Šárka Poláčková.

 

 

"Jsem z toho úplně, úplně, úplně moc špatnej," svěřil se TV Nova dědeček zabité holčičky. Svoji vnučku prý se ženou nikdy neviděli, protože přítelkyně jejich syna ho pár dní před porodem měla opustit.

 

Přesto holčičce posílali dárky i oblečení a doufali, že se brzy setkají. V neděli jim ale zavolali příbuzní, že holčička je v nemocnici s vážným poraněním hlavy. To se ukázalo jako smrtelné.

 

 

"Člověka to úplně...je to těžký," přiznal dívčin dědeček. Smrt dítěte začali vyšetřovat kriminalisté. Podle informací TV Nova měl holčičku zranit současný přítel matky, který byl údajně opilý a zdrogovaný. Dítě mělo mít kromě poranění hlavy i zlomeniny a podlitiny po těle.

 

"V neděli v odpoledních hodinách jsme zasahovali v Teplicích, kde jsme převezli nezletilou osobu do ústecké nemocnice. Bližší informace vzhledem k počínajícímu vyšetřování Policií České republiky v tuto chvíli k této události nebudeme poskytovat," řekl TN.cz mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník.

 

Podle informací TV Nova je nyní podezřelý v cele předběžného zadržení.

 

TN.cz