Co se stalo?

Tragédie: Ze střechy gymnázia skočil student. Kvůli známkám

Téma:

Ke gymnáziu v Holicích na Pardubicku se ve čtvrtek odpoledne sjeli policisté i záchranáři. Důvodem je sebevrah, který se ze střechy budovy vrhnul dolů.

"Celá věc je zatím velmi čerstvá, zatím ani nevíme, zda šlo o studenta," řekla před čtvrtou hodinou odpoledne TN.cz policejní mluvčí Eva Maturová.


Uvedla pouze, že podle jejích informací skokan utrpěl těžká zranění, ale skok ze střechy přežil. Sdílnější nebyla ani ředitelka gymnázia Andrea Daňková, která nechtěla tragédii komentovat, dokud nebude mít pohromadě všechny informace.Podle informací TV NOVA přímo z místa je skokanem student ročník 1997. Ze střechy se vrhnul poté, co zjistil, že už si nestihne vylepšit špatnou známku na pololetním vysvědčení. Klasifikace je totiž už uzavřená. Podle věku je pravděpodobné, že šlo o studenta maturitního ročníku.


GALERIE: Ze střechy gymnázia skočil student

1
/
4
Zdroj: Google Maps
Gymnázium Holice


Když zdravotníci vážně zraněného mladíka nakládali, byl při vědomí. Ale vzhledem k tomu, že se zřítil na chodník, ne na trávník nebo do sněhu, jeho stav se zhoršil a musel být uveden do umělého spánku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ TRAGÉDIE: Slavný český fotbalista spáchal sebevraždu! Skočil z okna

NEJDE NEPLAKAT: Otec chlapce, který spáchal sebevraždu kvůli šikaně, nahrál tyranům bolestný vzkaz

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz