Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.6. 2018 15:46
galerie tragická nehoda

Řidičku oživovali dlouhé desítky minut, svým zraněním podlehla!

Zdroj: AKTU.cz

V pondělí před polednem vyjížděly záchranné složky k velmi vážné nehodě kamionu a dodávky, která narazila zezadu do návěsu. Řidička utrpěla velmi vážná zranění a zůstala zaklíněná v kabině. Po vyproštění začal boj o její život, ten se ani přes intenzivní snahu záchranářů bohužel nepodařilo vyhrát, žena podlehla svým zraněním na místě.

V pondělí krátce po poledni přijala tísňová linka hlášení o vážné nehodě kamionu a dodávky v Lochkovském tunelu v Praze. Na místo okamžitě vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému.

 

"Tři jednotky hasičů zasahují v Lochkovském tunelu ve směru na Plzeň u nehody dvou nákladních vozidel. Hasiči vyprošťují řidiče a poskytují mu předlékařskou pomoc," potvrdili pražští hasiči.

 

V jedné z kabin zůstala zaklíněná žena (cca 40), která utrpěla velmi vážná zranění. Na místo proto zamířil také vrtulník záchranářů. Hasičům se podařilo ženu vyprostit, přítomní lékaři okamžitě začali s resuscitací.

 

14

GALERIE: Nehoda na Pražském okruhu

Zdroj: AKTU.cz

Nehoda na Pražském okruhu - 1

Hodnocení:

 

"Po vyproštění od hasičskými jednotkami na místě poskytovala neodkladnou péči včetně 35min resuscitace posádka RZP a letecká záchranná služba. Žena bohužel zraněním přes veškerou snahu podlehla," potvrdila pražská záchranná služba na Twitteru.

 

 

Policie Lochkovský tunel kvůli zásahu uzavřela, provoz by měl být nyní veden dvěma jízdními pruhy. Komořanský tunel dlouhou dobu uzavřen, doprava ve směru na Ruzyni kolabovala.

 

"Kvůli následkům dopravní nehody jsme museli uzavřít Pražský okruh ve směru na Plzeň. Ve chvíli, kdy na místě události přistával vrtulník, jsme museli uzavřít okruh D 0 obousměrně. To bylo důvodem, proč se za nedlouho vytvořily kolony stojících vozidel," vysvětlil mluvčí policie Tomáš Hulan.

klma TN.cz