Zásah IZS

Tragická nehoda na Královéhradecku. Zemřela řidička i šestiletá holčička

Tragická nehoda osobního automobilu s nákladním na Královéhradecku - 1
Zdroj: Policie ČR
Tragická nehoda osobní auta s náklaďákem na Královéhradecku
Lucie Staničková
Lucie Staničková
21.4. 2021 10:50
Téma:

Tragická nehoda zaměstnala v úterý ráno všechny záchranářské složky. U Nového Města na Královéhradecku se srazilo osobní auto s náklaďákem. Čtyřiatřicetiletá řidička osobáku střet nepřežila, těžká zranění utrpělo také šestileté dítě, které se ženou ve voze cestovalo. Holčička však ve středu zemřela v nemocnici.

Událost se stala v úterý krátce před čtvrtou hodinou ráno na silnici I. třídy u Nového Města ve směru na Hradec Králové. "Čelně se tam srazilo osobní auto s nákladním vozem,“ řekla policejní mluvčí Lucie Konečná.


Nehodu nepřežila řidička osobního auta, vážně se zranila také šestiletá holčička, která se ženou cestovala. "Žena za volantem při střetu utrpěla vážná zranění a zemřela. Dítě, které zřejmě bylo v okamžiku srážky na zadním sedadle, bylo těžce zraněné a od počátku v bezvědomí,“ informovali v úterý na facebooku královéhradečtí záchranáři.

 

 

Zranění dítěte však bylo velmi vážné, to i přes snahu lékařů nakonec ve středu zemřelo. "V ranních hodinách na následky zranění zemřela šestiletá spolujezdkyně z osobního auta značky Ford Focus,“ sdělila policejní mluvčí Iva Kormošová.


Devětačtyřicetiletý řidič náklaďáku se zranil lehce. "Po poskytnutí potřebné péče jej záchranáři převezli k dalšímu vyšetření do Fakultní nemocnice,“ doplnili zdravotníci.

 


Policisté u řidiče náklaďáku provedli dechovou zkoušku, která byla negativní. Příčiny a okolnosti tragické události nyní vyšetřují kriminalisté. Podle vyšetřovatelů však měla řidička z dosud neznámých příčin vjet do protisměru.

 

GALERIE: Tragická nehoda osobního automobilu s nákladním na Královéhradecku

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Tragická nehoda osobního automobilu s nákladním na Královéhradecku - 1


Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

 

Při tragické nehodě na Mostecku zemřel řidič osobního auta. Více se dozvíte v následující reportáži:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz