Dopravní nehoda

Tragická nehoda na Lounsku. Jeden mrtvý, na místo letěl i vrtulník

Téma:

Dvě osobní auta se ve čtvrtek ráno střetla u Panenského Týnce na hlavním tahu z Loun do Prahy. Jeden člověk zemřel. Na místě zasahovaly hasičské jednotky i záchranářský vrtulník.

Svědci z auta vytáhli jednoho člověka, další zůstal v nabouraném voze zaklíněný. "Jednotka ze stanice Louny a dobrovolná jednotka z Panenského Týnce zasahují u dopravní nehody dvou osobních aut u Panenského Týnce. Při nehodě jeden člověk zemřel," potvrdili ústečtí hasiči na svém twitterovém účtu.

 

 

 

Řidič, který jel ve směru od Loun na Prahu, najel v místě křižovatky silnic číslo 7 a 607 ze zatím nezjištěných příčin do protisměru, kde naboural do protijedoucího osobáku. "Řidič vozidla, který najel do protisměru, utrpěl těžké zranění, kterému i přes snahu zdravotníků o jeho záchranu na místě podlehl. Řidič dalšího vozidla utrpěl podle prvotních informací lehké zranění a byl převezen do nemocnice," potvrdila mluvčí Policie ČR Miroslava Glogovská.

 

Jedno z aut zůstalo po čelním náraze v příkopu. Silnice číslo 7 ve směru na Prahu byla z důvodu došetřování dopravní nehody zcela uzavřena. Policie ČR odkláněla dopravu přes objízdné trasy ve směru od Loun přes Smolnice a ve směru od Prahy na Vrbno nad Lesy. Provoz byl během dopoledne obnoven.

 

 

GALERIE: Nehoda u Panenského Týnce

1
/
6
Zdroj: HZS Ústecký kraj
Nehoda u Panenského Týnce - 1

TN.cz