Vážné nehody

Smutná neděle na českých silnicích. Zemřeli dva mladí řidiči a motorkář

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč, Roman Dolejský
2.8. 2020 16:00
Téma:

V neděli před šestou hodinou ráno vyhasl na silnici u Nového Rychnova na Pelhřimovsku mladý život. Jen o hodinu později zemřel také mladý řidič na Bruntálsku, když narazil do stromu. Další smrtelná nehoda se stala u Nezvěstic v Plzeňském kraji, kde motorkář srazil s autem.

Záchranné složky v neděli časně ráno zasahovaly u nehody na Pelhřimovsku. Bohužel dopadla tragicky.

 

"Řidič vozidla Škoda jel ze směru od obce Vyskytná, přičemž při projíždění zatáčkou vyjel mimo komunikaci a narazil do stromu," uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

 

Teprve 18letý řidič vážným zraněním na místě podlehl. "Ve vozidle dále cestovaly další dvě osoby, které utrpěly lehká zranění," doplnila.

 

GALERIE: Na Bruntálsku vyhasl mladý život

1
/
6
Zdroj: AKTU.cz
Tragická nehoda na Bruntálsku, zemřel 23letý mladík - 4

 

Záchranáři je převezli do nemocnice, nehoda si vyžádala také zásah hasičů. Policisté teď budou zjišťovat příčiny a okolnosti tragédie.

 

Několik minut po sedmé ráno havaroval 23letý řidič se svou oktávií mezi Krnovem a Láryšovem. "Muž z Bruntálska jel po silnici II. třídy číslo 459 poblíž místního sportovního letiště sám v osobním automobilu, přičemž z doposud přesně nezjištěných příčin čelně narazil do vzrostlého stromu u pravého okraje vozovky," uvedl mluvčí policie René Černohorský.


Řidič na místě zemřel. Příčinami a okolnostmi nehody se nadále zabývají bruntálští kriminalisté. Čeká se také na výsledky soudní pitvy.

 

 

Smrtí skončil také střet auta a motorky u Nezvěstic na Plzeňsku kolem jedné odpoledne. "Muž motorkář ročník 1984 utrpěl velmi vážná zranění, přes veškerou snahu našich záchranářů se mu již nedalo pomoci, lékař ZZS konstatoval úmrtí," sdělila mluvčí plzeňských záchranářů Mária Svobodová.

 

"Řidič (ročník 1952) vozidla Škoda Superb vyjížděl na hlavní silnici číslo 19 od obce Žákava, kde se v polovině křižovatky střetl s motocyklem, který jel po silnici číslo 19 ve směru na Spálené Poříčí. Dechová zkouška u řidiče vozidla Škoda Superb byla provedena s negativním výsledkem," popsala policejní mluvčí Markéta Fialová.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz