Liptovský trnovec

Tragická nehoda na Slovensku: Zemřeli čtyři malí chlapci a jeden muž

Téma:

Vážná dopravní nehoda se stala ve středu v katastru obce Liptovský Trnovec na Slovensku. Silnice je neprůjezdná v obou směrech. Nepřežilo pět lidí. Řidiči, kteří místem jezdí, upozorňují také na špatný povrch silnice v místě.

Ve dvou dodávkách cestovalo celkem 12 lidí. Dva vyvázli z nehody zcela bez zranění, pět je zraněných, z toho dva těžce, a pět lidí zemřelo, z toho čtyři malí chlapci. Dva byli ve věku 11 let, další dva pak 10 a 6 let. Dospělý muž měl 43 let.

 

Informace o úmrtích a zraněních cestujících z dvou dodávek potvrdila mluvčí slovenského hasičského prezídia Zuzana Farkasová. Dodávka, ve které chlapci a muž zemřeli, měla slovenskou poznávačí značku, druhá dodávka měla německou, její tříčlenná osádka skončila s lehkými zraněními. Slovenskou dodávkou jelo celkem devět lidí, řidič je téměř bez zranění.

 

 

Na místě zasahuje aktuálně několik sanitek i záchranářský vrtulník.

 

Na sociálních sítích už lidé vyjadřují upřímnou soustrast pozůstalým. Podle řidičů, kteří daný úsek znají, se pod nehodu mohlo podepsat nejen špatné počasí, ale i zlý stav vozovky.

 

 

"Včera jsme tím místem jeli a není to o řidičích, sedačkách... Včera aj predvčerem byla ta cesta mokrá a smýkalo se to jako v zimě na ledovce. Jasně, že třeba přizpůsobit schopnosti vozovce, ale šofér, který to tam nezná a jede tím místem poprvé a najede tam v rychlosti, je jednou nohou v hrobě. Ten povrch je třeba komplet vyměnit!" napsal ve středu další z uživatelů pod facebookový příspěvek od policie ohledně nehody.

 

GALERIE: Tragická nehoda na Slovensku

1
/
5
Zdroj: HZS Slovenské Republiky
Tragická nehoda - 4

Související témata:
rod, dm TN.cz