Smrt na silnici

Tragická nehoda u Rokycan! Motorkář srážku s autem nepřežil

Téma:

Tragickou událost vyšetřovala v neděli odpoledne policie mezi obcemi Ejpovice a Rokycany v Plzeňském kraji. Osobní auto se tam střetlo s motocyklem. Motorkář nehodu bohužel nepřežil.

"Mohu potvrdit, že dnes kolem 13. hodiny došlo na silnici II/605 k vážné dopravní nehodě. 31letá řidička jela ve směru od Ejpovic na Rokycany, kdy se při odbočování na obec Klabava střetla s motocyklem, který jel od Rokycan," řekla mluvčí plzeňských policistů Markéta Fialová.

 

Motorkář neměl šanci nehodu přežít, a to ani přes dlouho trvající snahu záchranářů. "70letý řidič motocyklu utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," dodala Fialová s tím, že dechová zkouška u řidičky vyloučila, že by žena před jízdou požila alkohol.

 

Dnes bohužel ale nešlo o jedinou smrtelnou nehodu motorkáře. Podle informací TV Nova přišel o život také motocyklista u obce Lísky na Děčínsku.

 

 

K dalším vážným nehodám motorkářů vyjížděli v neděli policisté také na Liberecku mezi Chrastavou a obcí Rynoltice nebo ve Staré Vsi nad Ondřejnicí na Ostravsku.

 

Vzrůstajícího počtu nehod motorkářů si už všímá také policie, která jim pro jejich lepší viditelnost na silnici bude v následujících dvou měsících rozdávat reflexní kšandy.

 

Podívejte se na reportáž z bezpečnostní akce policistů věnované motorkářům:

nor TN.cz