Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Jeden mrtvý

Tragická nehoda u Slaného! Cisterna se srazila s dodávkou

Zdroj: TV Nova

Tragická dopravní nehoda uzavřela ve čtvrtek ráno silnici I/7 z Prahy do Chomutova. U Slaného se okolo páté hodiny ráno srazila cisterna s dodávkou. Řidič kamionu na místě zemřel. Vážně zraněného řidiče dodávky převezl do nemocnice vrtulník.

K nehodě došlo okolo 5. hodiny na obchvatu Slaného. Cisterna po srážce s dodávkou skončila v příkopě. Přes veškerou snahu záchranářů už řidiči kamionu nebylo pomoci.

 

Zraněného šoféra dodávky vystříhali z vraku hasiči. Do nemocnice v pražském Motole jej s mnohačetnými poraněními ve vážném stavu přepravil záchranářský vrtulník.

 

Silnice I/7 je v úseku, kde k nehodě došlo, zcela uzavřená. Policisté odklánějí dopravu na objízdnou trasu. Před sjezdem na Slaný se ale ve směru od Chomutova tvoří kolony.

 

13

GALERIE: Tragická nehoda u Slaného

Zdroj: TN.cz

Tragická nehoda u Slaného - 1

Hodnocení:

 

Podle velitele zásahu vezla cisterna tekutý asfalt. Hasiči čekají na příjezd náhradní cisterny, aby náklad přečerpali. Pak teprve budou moci na bok převrácený kamion postavit na kola.

 

Na místě podle mluvčího středočeských hasičů Ladislava Holomčíka zasahovaly jednotky profesionálních hasičů z Kladna a Slaného a dobrovolní hasiči ze Zlonice. "Úsek mezi křižovatkami na 22. a 25. kilometru je obousměrně uzavřen. Na vozovce byla nafta z nádrže nákladního vozu. Hasiči zamezili úniku mimo vozovku. Únik pod cisternu zatím není možné zjistit. Asfalt nevytekl," uvedl v půl osmé ráno Holomčík.

 

 

Před osmou hodinou zůstávali na místě jen hasiči ze Slaného. Mrtvého řidiče vyprošťovali za pomoci hydraulických sad nářadí. "Přijede koroner na ohledání. Předpokládá se uzavření úseku celé dopoledne," dodal Holomčík.
 

vbo TN.cz