SILNIČNÍ NEHODY

Středočeský kraj: Kamion sešrotoval dodávku, do osobního auta vrazil vlak

Viktor Kábele
Viktor Kábele, Roman Dolejský
Aktualizováno 16:16
9.11. 2020 12:19
Téma:

Středočeští hasiči měli v pondělí plné ruce práce. Při čelním střetu dodávky a kamionu zemřel jeden řidič, na Kutnohorsku vrazil vlak do osobního auta, řešili také nehodu na D10.

K nehodě se stala po 9. hodině na silnici první třídy u obce Spomyšl. Záchranné jednotky zaznamenaly po 9:30 hlášení na krizové lince 112.

 

Dodávka tam vjela do protisměru, kde se střetla s kamionem, který pak začal hořet. Šofér kamionu skončil s těžkým zraněním v pražské nemocnici. Silnice byla uzavřená až do čtyři hodin odpoledne.

 

 

Na místo vyrazila profesionální jednotka hasičů z Mělníka a dobrovolníci ze Spomyšle. Po příjezdu museli hasit požár kamionu. Jak se nehoda stala, zjišťují policisté a hledají případné svědky.

 

GALERIE: Nehoda u Spomyšle

1
/
10
Zdroj: TN.cz
Nehoda u Spomyšle - 3

 

Nebyla to ale jediná pondělní nehoda, k níž středočeští hasiči vyjížděli. Krátce před 12. hodinou narazil vlak do osobního auta u Kácova na Kutnohorsku. "Řidiče auta ošetřila Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, nikdo další nebyl zraněn. Železniční doprava je v místě zastavena," uvedli krátce po jedné odpoledne středočeští hasiči. Tři čtvrtě hodiny předtím zasahovali také u převráceného nákladního auta, které převáželo asfalt, nikdo se nezranil.

 

GALERIE: Nehody ve Středočeském kraji

1
/
3
Zdroj: HZS Středočeského kraje
Nehoda - 3


Krátce byla také ve Středočeském kraji uzavřená dálnice D10 ve směru na Trutnov u na 53. kilometru u Bakova nad Jizerou. Kolem jedné odpoledne se tam srazila dvě osobní auta, několik lidí se zranilo. Dálnice je již průjezdná.

 


Brzy ráno v pondělí havaroval kamion v Třebechovicích pod Orebem na Královéhradecku. "Řidič nákladního automobilu s návěsem, který dosud z nezjištěných příčin sjel ze silnice I. třídy, postupně narazil do sloupku svislého dopravního značení, betonového mostku, lampy veřejného osvětlení a svou jízdu zakončil nárazem do stánku s občerstvením," popsala mluvčí královéhradecké policie Lucie Konečná. Dechová zkouška vyloučila alkohol u řidiče, silnice byla několik hodin uzavřená. Odhadovaná škola je téměř 1,9 milionu korun.
 

GALERIE: Kamion vrazil do stánku s občerstvením

1
/
5
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
Kamion vrazil do stánku s občerstvením - 2

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz