Tragická nehoda

Nehoda u Tisové: Na místě zemřela žena, sedm lidí se vážně zranilo

dopravní nehoda u Tisové - 2
Zdroj: Hasiči (JSDHO) Petřvald (NJ), HZS Plzeňského kraje
Téma:

V úterý v odpoledních hodinách došlo k tragické nehodě u obce Tisová na Tachovsku. Při nehodě zahynul jeden člověk a sedm se vážně zranilo. Smrtí skončila i havárie na D10, kdy dodávka vyletěla z dálnice a narazila do stojanů u benzínové pumpy.

Tragická dopravní nehoda se stala v úterý po druhé odpoledne na silnici mezi obcemi Tisová a Trnová na Tachovsku. Na silnici druhé třídy se dle prvotního zjištění kamion dostal do smyku a čelně se srazil s protijedoucí dodávkou.

 

Na místo okamžitě vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného sboru společně se dvěma vrtulníky. Dle informací policejní mluvčí Dagmar Jirouškové se při střetu zranilo sedm cizinců a jedna žena, která bohužel svým zraněním na místě podlehla.

 

 

Z místa záchranáři letecky převezli dva muže, jeden byl v kritickém stavu a druhý ve velmi vážném. Druhý vrtulník transportoval muže ve velmi vážném stavu do motolské nemocnice. "Jeden muž a žena ve vážném stavu byli transportováni pozemní cestou s lékařem do FN Emergency. Dva muži se středně těžkými zraněními při vědomí byli transportování pozemní cestou do stodské nemocnice," popsala mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

 

Policisté na místě pomocí dechové zkoušky vyloučili jako příčinu nehody alkohol. Silnice byla několik hodin zcela uzavřená.

 

Tragicky skončila také úterní nehoda na dálnici D10. Řidič dodávky kolem 11:00 sjel z dálnice ve směru na Prahu u Hlavence a vjel do čerpací stanice, kde narazil do stojanu a dalších aut. Na místě zemřel.

 

Dodávka se zastavila až u stojanů benzínkové pumpy:

 

GALERIE: Nehoda u Tisové

1
/
5
Zdroj: Hasiči (JSDHO) Petřvald (NJ), HZS Plzeňského kraje
dopravní nehoda u Tisové - 1

 

Vážná dopravní nehoda, řidičku vyprošťovali skoro 50 minut. Podívejte se na reportáž televize Nova:

 

jh TN.cz