Dopravní nehoda

Tragická nehoda na dálnici D11: Dva mrtví, pět zraněných

Roman Dolejský
Roman Dolejský, Jan Houška
Aktualizováno 18:26
9.6. 2021 15:41
Téma:

Tragická dopravní nehoda zablokovala ve středu odpoledne dálnici D11 ve směru na Hradec Králové. Havárie si vyžádala dva lidské životy. Další nehoda zablokovala ve středu dopravu také na pražské Štěrboholské radiále, která spojuje Městský a Pražský okruh.

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly ve středu odpoledne u tragické dopravní nehody na dálnici D11 poblíž 59. kilometru ve směru na Hradec Králové. Zatím z nezjištěných příčin vyjelo osobní auto mimo dálnici a skončilo v poli. V autě cestovalo celkem sedm lidí. 

 

"Při havárii vozidla, v němž cestovalo celkem 7 lidí, bohužel nepřežily dvě osoby, dalších 5 osob bylo transportováno s blíže nespecifikovaným zraněním do pražské a královéhradecké nemocnice," uvedla policie na twitteru. Provoz na dálnici byl omezený až do šesti hodin večer.

 

 

 

Smrtí 63letého řidiče osobního auta skončil ve středu také střet s náklaďákem na pražské Štěrboholské radiále poblíž exitu Horní Počernice.

 

Osobní auto narazilo zezadu do nákladního a bylo zcela zdemolované. "Řidiče vozu vyprošťujeme a následně předáme případ koronerovi a policii," uvedli pražští hasiči kolem jedenácté dopolední. Nikdo další se při nehodě nezranil. Řidič náklaďáku nebyl dle policie pod vlivem alkoholu.

 


"Komunikace ve směru na Černý most bude uzavřena," uvedla policie krátce po nehodě. V jedenáct dopoledne pak bylo možné zprůjezdnit jeden jízdní pruh, nebylo ale možné odbočit na Hradec Králové. U místa nehody se tvořila kolona. Zcela průjezdná byla spojka až kolem půl jedné odpoledne.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz