smrtelná nehoda

Tragická smrt missky Miriam! Život jí vzala jízda na motorce

Miriam Trnková
Zdroj: facebook.com
Miriam pózuje na přítelově hondě. Jízda na ní ji stála život...

S přítelem se Miriam Trnková (28) vydala na motorce na letní projížďku. Řidič nezvládl jízdu, skoro nic se mu ale nestalo. Ona nehodu nepřežila.

Vyhasl další mladý život. Smrtelná dopravní nehoda se stala v sobotu 16. srpna odpoledne v katastru slovenské obce Pozba v okrese Nové Zámky. Na cestě směrem k obci Bardoňovo nešťastně havaroval na motorce Honda jedenatřicetiletý Szabolcs z Tekovských Lužian. S sebou měl přítelkyni, Miriam Trnkovou, uvedl portál tvnoviny.sk. Ta soutěžila v Miss léto 2010 deníku Nový čas a skončila třetí.
 

Její přítel se zranil lehce a ošetřili ho v nemocnici v Nových Zámcích. Osmadvacetiletá Miriam však utrpěla mnohočetná zranění, kterým navzdory převozu Leteckou záchrannou službou do Fakultní nemocnice s poliklinikou v Nových Zámcích podlehla. Na motorce paradoxně vznikla škoda jen pár set korun.
 

Zkušený řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy motorky svým schopnostem, vlastnostem vozidla, stavu silnice a jiným okolnostem. Nezvládl jízdu stoupajícím svahem a následně přejezd levotočivé zatáčky a vyjel s motocyklem vpravo do příkopu vedle cesty a na pole, kde se motorka převrátila. Alkohol u něj vyloučili.

 

 

Podle informací Nového času pár dokonce plánoval svatbu. "Milovala svého přítele Szabolcse. S ním chtěla prožít svůj život. Byli spolu sedm let a letos se chtěli vzít. Měli už koupený i společný dům. Szabolcs je psychicky na dně. Zhroutil se mu celý svět, nechce o tom mluvit, " řekla pro Nový čas Miriamina máma Iveta. Prudká zatáčka podle ní nebyla nijak označená

 


 

hel TN.cz