smrtelné nehody

Tragický čtvrtek: Při dopravních nehodách zemřeli již tři lidé!

Téma:

Čtvrteční ráno na jihu Čech bylo tragické, při dvou nehodách přišli o život dva lidé, mezi nimi i mladá dívka, které nebylo ještě ani 18 let. Cestovala v dodávce s devatenáctiletým mladíkem, který naboural do stromu - do nemocnice ho transportoval vrtulník. Odpoledne pak zahynul motorkář u Březiněvsi.

Při čtvrteční nehodě u pražské městské části Březiněves zahynul šestačtyřicetiletý motorkář. Kolem tři čtvrtě na čtyři odpoledne se srazil s nákladním autem u sjezdu z dálnice D8.

 


“Motorkář byl od počátku v kritickém stavu. Naše posádky pokračovali v oživování několik dalších minut, bohužel zranění byla pro muže smrtelná,“ uvedli pražští záchranáři. Na místě byla i policie, která začala nehodu vyšetřovat. Kvůli tomu zcela uzavřela Ďáblickou ulici.

 

GALERIE: Nehoda u Březiněvsi

1
/
8
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda u Březiněvsi - 6

 

K první nehodě na jihu Čech došlo u Děbolína na Jindřichohradecku, kde dodávka nabourala do stromu. Devatenáctiletý řidič byl letecky dopraven do nemocnice, jeho spolujezdkyně ale na místě zemřela. Podle mluvčí policie Lenky Krausové jí nebylo ještě ani 18 let.

 

Příčinou nehody se zabývají jindřichohradečtí kriminalisté. "Dopravu v místě nehody jsme řídili kyvadlově," dodala Krausová.

 

Další smrtelná nehoda se stala na Prachaticku u Chocholaté Lhoty ve směru na Strunkovice nad Blanicí, kde řidič octavie přejel do protisměru a bočně se srazil s protijedoucí dodávkou.

 

 

Podle mluvčí policie Martiny Joklové jel řidič zřejmě příliš rychle a nezvládl levotočivou zatáčku, ze které vyletěl k pravé krajnici, kde dostal smyk. "Řidič na místě zemřel. Dva lidé, kteří cestovali v dodávce, skončili v nemocnici," uvedla Joklová.

 

GALERIE: Nehoda u Děbolína

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Nehoda u Děbolína - 1

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o dopravních nehodách na jihu Čech:

 

sei TN.cz