smutná událost

Tragický požár rodinného domu! Hasiči v něm našli mrtvou ženu

Téma:

Smrtí ženy skončil ve středu vpodvečer požár rodinného domu v Zaječově na Berounsku. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů, požár se jim po hodině podařilo dostat pod kontrolu.

"V době příjezdu hasičů byl objekt zasažen požárem v plném rozsahu. Hledali ženu, která byla stále v domě. Bohužel ji našli bez známek života.," řekl TN.cz mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel. Podle řídícího důstojníka byl další člověk převezen do nemocnice.

 

Na místě zasahovalo pět jednotek hasičů, dvě profesionální a tři dobrovolné. V průběhu zásahu přijely na místo další tři jednotky z Plzeňského kraje. Požár byl po 19. hodině pod kontrolou. "Hasiči rozebírali střešní konstrukci a dohašovali objekt," popsal mluvčí.

 

 

Hasiči v domě našli tlakovou lahev. "Bezpečně ji vynesli ven a ochlazovali v přilehlém bazénu," dodal mluvčí. Škoda způsobená požárem byla podle něj  vyčíslena na 2 milióny korun, hasiči uchránili majetek v poloviční hodnotě. Vyšetřovatel stanovil příčinu požáru ve vznícení sazí v komínovém tělese.

 

Přes noc bude na spáleniště dohlížet místní dobrovolná jednotka.

 

Související témata:
ham TN.cz