tragická nehoda

Traktor se na Vsetínsku zřítil ze stráně, při nehodě zemřeli dva lidé!

Martin Klícha
Martin Klícha
23.5. 2020 12:53
Téma:

Při nehodě traktoru na Vsetínsku, ve kterém jelo pět mladíků, vyhasly v sobotu brzy ráno dva lidské životy, tři zbývající muži se zranili velmi vážně. Nejvážněji zraněného transportoval do nemocnice vrtulník.

Oznámení o nehodě přišlo v sobotu ve 3:40. K obci Lidečko na Vsetínsku vyjelo několik jednotek hasičů, policistů a záchranářů. Nehoda se stala ve špatně dostupném terénu, zasahující tak museli jít kus pěšky.

 

"Traktor, ve kterém jelo celkem pět mladých mužů, sjel ze srázu několik desítek metrů, až se zastavil o vzrostlý strom. Hasiči ihned v místě nehody provedli průzkum, při čemž postupně našli všech pět mužů, kteří jeli v traktoru," uvedli hasiči Zlínského kraje.

 

Mladíci utrpěli velmi vážná zranění, hasiči i záchranáři ihned začali s resuscitací. Dva z nich zraněním podlehli na místě. Jednoho z mužů transportoval vrtulník do nemocnice v Brně, další dva byli převezeni do nemocnice ve Zlíně.

 

 

"Hasiči uvízlý traktor v kopci zajistili proti pohybu. Poté na místě nehody započali šetření policisté. Jakmile to situace dovolila, povolal si velitel zásahu hasičů na místo tragické nehody lesní kolový traktor. Pomocí něho uvízlý traktor vyprostili. Strom, o který byl traktor opřen, skáceli a poté havarovaný traktor přesunuli zpět na cestu. Po poledni se postupně začaly jednotky vracet zpět na své základny," doplnili hasiči.

TN.cz