Pobuřující video

Trapas BBC: Moderátorka mluvila o teroru a udělala necitlivé gesto

Téma:

Nevhodný posunek udělala moderátorka britské stanice BBC, když hovořila o teroristickém útoku v Londýně. Všimli si ho i diváci a někteří z nich byli pobouřeni. Moderátorka už se omluvila.

Necitlivý přehmat se povedl moderátorce britské televizní stanice BBC. Stanice v přímém přenosu reportovala o tragické události, která se stala poblíž britského parlamentu. Terorista tam nejdříve vjel autem do lidí a poté zaútočil na policistu. Při incidentu zemřelo 5 lidí včetně útočníka a více než 50 dalších utrpělo zranění.

 

BBC v živém vysílání oznámila, že odvysílá svědectví očitého svědka útoku. Místo toho ale do vysílání zařadila úplně jiný příspěvek. Moderátorka si toho ihned všimla a chtěla na to upozornit posádku režie. Zvolila ale nevhodné gesto, rukou si přejela kolem krku, upozornil portál mirror.co.uk.

 

Naneštěstí zrovna v tu chvíli režisér vrátil přímý přenos do studia. Všichni diváci tak viděli smutný výjev. Zatímco byli všichni vyděšeni londýnskými událostmi, moderátorka ukazovala v přímém přenosu nevhodné gesto.

 

 

Žena si to naštěstí rychle uvědomila a všem se omluvila. Video se ale ihned stalo hitem internetu. Někteří diváci byli pobouřeni a vzkazují moderátorce, že by se měla při tak závažných událostech více ovládat a volit vhodnější gesta.

Související témata:
vrl TN.cz