policejní vyšetřování

Třetí den prohledávala policie dům Paurové! Ta zmizela před sedmi lety

Martin Kočárek
Martin Kočárek
Publikováno 12. 8. 2020
Téma:

Třetí den strávili vyšetřovatelé speciálního policejního týmu prohledáváním domu zmizelé Jany Paurové ve Slavětíně na Lounsku. Okolí sice velmi přísně střežili, bylo ale jasné, že velmi pečlivě prohledávali dům.

Před domem několik policejních a hasičských vozidel, za domem celý tým vyšetřovatelů. Kvůli uzavřenému okolí není jasné, co přesně dělali, zvuky ale dávaly tušit, co se tam děje. Od rána policie pokračovala v kopání, vrtání, řezání a přenášení věcí z místa na místo.

 

Policie tady měla i speciální georadar, který dokáže zjistit, co se nachází v zemi, aniž by ji museli policisté rozkopat. Policejní tým dům prohledává už třetí den. Manžel pohřešované ženy je podle informací TV Nova prohledávání domu celou dobu přítomen.

 

Už v úterý se objevily informace, že se policie k vyšetřování nevrátila po letech jen tak náhodou. Spekuluje se o tom, že měli kriminalisté dostat o zmizelé ženě nové informace.

 

 

Kriminalisté na místo opakovaně vozí několik psů vycvičených na vyhledávání pachových stop. Tým policejního prezidia se k pátrání nevyjadřuje. Jana Paurová zmizela před sedmi lety. Její manžel byl odsouzen i po jejím zmizení za to, že svou ženu v minulosti týral.

tn.cz / TV Nova