podvod v kasínu

Trik jak z filmu: Kamera v knoflíku vynesla hráčům 110 tisíc korun

Téma:

Podvod jako z filmu řeší ostravská kriminálka. Čtveřice cizinců vyzbrojená skrytou kamerou v knoflíku a odposlechy podváděla v kasínu při pokru. Přišli si tak na více než 100 tisíc korun.

Čtveřice cizinců se na hru v ostravském kasínu velmi dobře připravila. Ubytovali se v hotelu hned vedle herny, aby mohli přenášet signál z kamery schované v knoflíku. "Hráč v kasínu měl na sobě zdroj energie, dále měl bezdrátový odposlech v uchu," popisuje kriminalista Jiří Tobiáš.

 

Vybaveni i falešnámi pasy usedli ke hracímu stolu a začali hrát. A dařilo se jim. Kamerou totiž snímali ruce krupiérky. "Další dva spolupachatelé viděli v hotelovém pokoji na monitoru notebooku karty, které krupiérka rozdává dalším hráčům. "Do odposlechu potom hlásili hráčům u stolu, jestli mají ve hře pokračovat, nebo zvýšit sázky," pokračoval kriminalista.

 

Pachatel, který měl kameru, se prý choval nestandardně, neustále zdržoval hru různě se otáčel na židli dle instrukcí parťáka z hotelu, tak aby dobře snímal ruce krupiérky. Ale i tak si přišli za dvě hodiny na víc než111 tisíc korun.

 

Až pak udělali nepochopitelnou chybu. "Srytou kameru vyhodili do koše v hotelovém pokoji. Zřejmě to nebyla jejich první podvodná hra, dodal Jiří Tobiáš, podle nějž je pravděpodobné, že podobně hráli i v jiných hernách na území České republiky.

 

Všichni čtyři podvodníci jsou už nyní ve vazbě a hrozí jim až 8 let za mřížemi.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Skrytá kamera odhalila, jak pečovatelka bije nemocnou seniorku

Krásné a něžné: Podívejte se, jak se soutěžící SuperStar objímají po vystoupení

Lucie Cochlarová TN.cz