Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 7. 2018
zneužívání nezletilých

Triky pedofilů v praxi: Za schůzku dětem nabízí i tisíce korun! VIDEO

Muž zaplatil za střetnutí s dívkou
Zdroj: tvnoviny.sk

S dětmi navážou kontakt přes internet a pak po nich chtějí fotky, nebo rovnou sex. Než se jejich oběti nadějí, ocitnou se v pasti, ze které mají pocit, že neexistuje cesta ven. Takové jsou triky pedofilů, jejichž praktiky postupně odhaluje slovenská reportérka. Ta už nachytala třetího muže, který kvůli sexu s dívkou (11) dokonce dorazil na sjednanou schůzku.

Slovenská reportérka Kristína Kövešová se rozhodla, že otestuje, jak velké nebezpečí reálně hrozí dětem brouzdajícím po internetu. Vytvořila proto falešný profil jedenáctileté dívky, která měla vzbudit pozornost mužů. K jejímu údivu se během krátké chvíle ozvaly stovky zájemců. Dělalli jí různé sexuální návrhy, tři z nich dokonce dorazili na osobní schůzku.

 

Poslední případ, na který reportérka upozornila, se týká úspěšného podnikatele a otce dvou dětí. Ten měl dívce nejprve nabízet 100 eur za setkání, pak ji lákal na orální sex.

 

I když byl při pozdějším sjednávání schůzky s jedenáctiletou dívkou mnohem opatrnější než muži před ním, a dívku se prostřednictvím sms zpráv snažil nalákat do auta (místo toho, aby se s ní setkal na ulici), všímavé reportérce neunikl. Vydala se za ním i s kamerou.

 

VAROVÁNÍ: Následující reportáž není vhodná pro děti mladší 18 let!

 

Když ji spatřil, urychleně odjížděl z místa pryč. Novinářům se však podařilo muže natočit a veškeré záznamy předali policii. Netrvalo dlouho a vyšetřovatelé klepali muži na dveře. Policie provedla domovní prohlídky a zabavila blíže nespecifikované věci, informují tvnoviny.sk.

 

 

Podle policie existuje podobných případů obrovské množství. Muži se s dětmi ani nemusí setkat osobně, stačí, když z nich vylákají intimní záběry, nebo je dostanou před kameru. Jakmile dítě podlehne, pachatelé žádají pornografický materiál, se kterým mohou dál obchodovat. Někdy chtějí peníze přímo po dětech. Rodiče by proto měli mít vždy přehled o tom, s kým si jejich děti píšou. Více o taktikách zvrhlíků a jejich chování na internetu zde: 

 

VAROVÁNÍ: Video není vhodné pro děti mladší 18 let!

 

lud TN.cz
Reklama