děsivá smrt

Tříměsíční holčičku sežraly zaživa obří krysy. Matka byla na párty

Krysy
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Obrovská tragédie se stala v jihoafrickém Johannesburgu. Teprve tříměsíční holčičku tady zaživa žraly gigantické krysy. Její matka byla mezitím na párty.

Zatímco šestadvacetiletá matka vyrazila za zábavou, doma dělo něco příšerného, píše Daily Mail. Na tříměsíčním batoleti, které leželo na posteli, hodovaly obří krysy. "Dítě muselo zemřít hrozně bolestivou smrtí. Krysy mu snědly jazyk, oči i prsty!" popsal hrůznou scénu jeden ze sousedů.

 

Holčička měla kousance po celém těle, patrné byly otisky krysích zubů. "Ta ženská musí shnít ve vězení," přejí si sousedé. Matku už policie zatkla kvůli zanedbání péče. Před soudem stane příští rok. V okolí Johannesburgu není výskyt obřích krys neobvyklý.

 

 

Dívenčino dvojče, chlapeček Lucky, se hrozné smrti jen zázrakem vyhnul. Nezodpovědná matka ho totiž vzala na celonoční párty s sebou. "Jediná věc, kterou měla ráda, bylo chodit na párty do místních putyk," tvrdí dcera ženiny bytné. Nebylo to prý poprvé, co nechala děti samotné doma.

 

Domů se vrátila až nad ránem s novým přítelem, to už ale byla dívenka po smrti. Druhé z dvojčat je teď v péči otce a jeho přítelkyně. "Když k nám Lucky přišel, vypadal, že několik dní nic nejedl, teď už je v pořádku," řekl otec.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ TRAGÉDIE: Leopard se vplížil do ložnice a zaživa sežral malou holčičku!

MONSTRUM: Matka podala dceři smrtící koktejl z drog! U soudu uvedla důvod, který nikdo nepochopí

mom TN.cz