galerie bydlení jako ze snu

Třípatrová nádhera: Tohle je nejdražší byt v Miami!

Nejdražší penthouse v Miami
Zdroj: Profimedia
Téma:

V americkém Miami najdeme opravdu hodně luxusních nemovitostí. Tahle je ale top! Jedná se o nejdražší penthouse široko daleko. A určitě ne bezdůvodně.

Nádherný třípatrový apartmán s fantastickým výhledem má celkovou plochu 800 metrů čtverečních. Po obvodu obytné části je v každém patře rozlehlá terasa, v horním patře pak dokonce přepychový bazén. Koupat se v bazéně s takovým výhledem může opravdu jen málokdo!

 

GALERIE: Nejdražší penthouse v Miami

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Nejdražší penthouse v Miami - 4

 

Moderně vybavený vnitřek bytu je velmi vzdušný a prosvětlený, všechny venkovní stěny jsou totiž prosklené. Majitelem nemovitosti byl od roku 2014 známý investor a miliardář Kenneth Griffin. Ten však nedávno apartmán prodal za rekordních 55 milionů dolarů, tedy více než 1,3 miliardy korun.

 

 

Luxusní penthouse nabízí hned pět ložnic a nespočet dalších pokojů s přímým přístupem na venkovní terasy. Ty jsou obrovskou devizou nemovitosti, nabízejí spoustu prostoru pro pohodlné venkovní sezení, stolování nebo třeba opalování. Kdo by také chtěl být zavřený jen uvnitř, když si může naplno vychutnávat sluníčko s výhledem na proslulé miamské pláže a Atlantský oceán!

TN.cz/Jakub Deml