Dva už jsou ve vězení

Trojice brutálně napadla muže před obchodem. Skončil v nemocnici

Petr Zapletal
Petr Zapletal
Publikováno 10. 7. 2020
Téma:

Mnohaleté vězení hrozí trojici z Otrokovic, která brutálním způsobem napadla muže před tamním obchodním centrem. Zraněný skončil ve vážném stavu v nemocnici.

Za útokem byla údajně žárlivost. Trojice násilníků si 38letého muže "podala" obzvlášť brutálním způsobem. Zraněnému museli pomoct až přivolaní kolemjdoucí.

 

"Bezdůvodně napadli kopy muže do celého těla i do hlavy. Tento muž ležel a nijak se tomuto útoku nebránil. Způsobili mu mnohočetná zranění a skončil hospitalizovaný v nemocnici," popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

 

Tři útočníci ve věku 33 až 49 let, kteří byli notně opilí, zanechali bití až ve chvíli, kdy jim prodavačka z jednoho z obchodů pohrozila přivoláním policie. Pod vlivem alkoholu byla i oběť útoku.

 

 

Vyšetřování se táhlo dlouhé měsíce, teď ale policisté jednoznačně ukázali na trojici útočníků. "Kriminalisté podali státnímu zástupci návrh na podání obžaloby proti třem mužům za spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví," doplnila Kozumplíková.

 

Dva z trojice útočníků už jsou momentálně za mřížemi za jinou trestnou činnost. Teď všem hrozí další až desetiletý trest. Celá trojice už má s pobytem ve věznicích bohaté zkušenosti.
 

epa TN.cz